KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9579614

nr 957 9614

Akvareller

2 st, ATG, bland annat motiv från Visby, signerad, 8x16 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:24:18